Блог "Дельта Медик"
лікування геморою латексними кільцями у "Дельта Медик"

Лігування геморою латексними кільцями

Що таке геморой
Геморой найбільш поширене захворювання прямої кишки, яке призводить до дискомфорту, болі в анальному каналі, та може призвести до тимчасової втрати працездатності.
Як тільки з'явились перші ознаки захворювання прямої кишки обов'язково зверніться до проктолога. В нормі ні дискомфорту, ні свербіжу, ні болі, ні виділенні крові та гною з прямої кишки не повинно бути.

При неефективності консервативного лікування золотим стандартом в лікуванні геморою є оперативне втручання. Новітні технології та сучасні апарати дозволяють безболісно проводити оперативні втручання і досягати бажаного результату. Основним є видалення вузла і забезпечення безболісного ведення пацієнта в післяопераційному періоді.

Критеріями якими ми користуємось для визначення яким методом провести лікування є стадійність геморою та наявність ускладнень.
Алгоритмом використання малоінвазивних методів лікування є І та ІІ стадії геморою. Саме тоді потрібно використати латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів.

Як проходить операція ?
Операція проводиться на боку, або на кріслі лежачи. Анестезія не проводиться, так як видалення вузла безболісне взагалі. За допомогою вакумного лігатора на гемороїдальний вузол в прямій кишці, накладається стискаюче латесне кільце «по типу удавки». На протязі декількох днів за рахунок відсутності кровообігу  в тканинах , вузол відмирає та відпадає. На місці вузла залишаються лише невеликі рубцеві зміни, які не турбують пацієнта.

Післяопераційний період протікає безболісно і пацієнт не має обмежень, як до праці, так і до активного способу життя.

Коли лікування латексними кільцями буде неефективне?
  • ІІІ - ІV стадія геморою
  • ускладнений перебіг геморою (кровотечею, тромбозом)
  • супутні захворювання прямої кишки (тріщина, парапроктит, ректоцеле)
  • збільшення зовнішні гемороїдальні вузли

В клініці проведено більше тисячі втручань з приводу геморою з хорошими результатами!!!
Проктологія