Дельта Медик-------+380686695700
Дельта Медик-------+380686695700

Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія це спосіб очищення організму від накопичених в ньому шлаків, шляхом введення в пряму кишку чистої води або відвару трав, і виведення отриманої маси назад апаратним способом. Все відбувається поетапно і безболісно.

Основними показаннями для проведення такої процедури є:
 • проблеми з товстим і тонким кишечником: дисбактеріоз, хронічні запори, діарея, кишкові інвазії, початкові стадії геморою;
 • захворювання жовчного міхура: хронічний холецистит, дискінезії жовчовивідних шляхів, гепатит;
 • проблеми з шкірними покривами: дерматити різної природи, екзема, алергічні висипання, вугрі, псоріаз;
 • схильність до частих простудних захворювань: для стимуляції імунітету;
 • аутоінтоксикація: втома, низька працездатність, часто виникає слабкість, болі в голові, порушення сну, депресія, неприємний запах з рота;
 • ожиріння;
 • проблеми гінекологічного та урологічного характеру: вагініт, сечокам'яна хвороба, простатит.
Але промивання кишечника методом гідроколонотерапії можна проводити і абсолютно здоровим людям з метою загального очищення організму і профілактики виникнення вищеперелічених захворювань
Гідроколонотерапія у Вінниці
Протипоказання до проведення гідроколонотерапії
Гідроколонотерапія може принести не тільки користь, але і шкоду. Тому слід проаналізувати наявні протипоказання до гідроколонотерапії:
 • загострення запальних захворювань кишечника (неспецифічного виразкового коліту, хвороби Крона, дивертикуліту);
 • наявність пухлинного процесу в кишечнику — абсолютне протипоказання до гідроколонотерапії;
 • геморой в стадії загострення, тріщини в анальній області, свищі;
 • конкременти (камені) в жовчному міхурі і нирках великих розмірів;
 • великі грижі білої лінії живота і пахової області.

Необхідно проконсультуватися з лікарем перед початком гідроколонотерапії! Оцінити позитивні моменти від процедури і можливість виникнення ускладнень зі здоров'ям.

Як проходить гідроколонотерапія

Промивання кишечника можна провести вдома за допомогою звичайної клізми. Але цей метод дозволить очистити максимум 20 см товстої кишки. Апаратним шляхом можливе повне очищення кишечника. Гідроколонотерапія проводиться в клініці тільки після виконання пацієнтом певних вимог.
До процедури гідроколонотерапії підготовка займає кілька днів. Важливо дотримуватися дієти, уникаючи продуктів, що викликають метеоризм: фрукти, капуста, бобові, свіжа випічка. Слід також відмовитися від газованих напоїв і алкоголю. Пару днів до промивання рекомендують приймати по 6 таблеток активованого вугілля, а за 4 години до процедури нічого не їсти.

В цілому сеанс промивання займає від 30 хвилин до 1 години. Пацієнт розташовується на кушетці в зручній позі (на боці або на спині). За допомогою апарату в кишечник надходить вода. Спеціаліст вводить тонкі стерильні трубочки для відтоку рідини разом з шлаками. Все відбувається неспішно, щоб не доставити дискомфорт пацієнту. Якщо пацієнт має певні неприємні відчуття, то він може попросити зупинити гідроколонотерапію.

Одного сеансу для повного промивання кишечника мало. Все має відбуватися поетапно, щоб не завдати шкоди організму. Тому лікар призначає від 5 до 10 сеансів, протягом яких товстий і тонкий кишечник очищаються по всій довжині.

Особливості гідроколонотерапії в "Дельта Медик"
В "Дельта Медик" Ви можете пройти дану процедуру гідроколонотерапії як одноразово так і комплексно, звернувшись за консультацією до лікаря-проктолога нашої клініки. Вартість процедури 500 грн.
При призначенні курсу лікар розповість про нюанси промивання кишечника: підготовка, хід процедури, харчування після сеансів. Ви зможете обговорити з лікарем будь-які питання, які вас турбують.